*** Apartmány Holečkova Apartments ubytování Praha 5

Apartmány Praha 5 Holečkova Apartments Ubytování v Praze Apartmány Holečkova : Nabízíme Vám k ubytování plně vybavené apartmány a studia pro krátkodobé i dlouhodobé bydlení v Praze. Moderní dům se nachází v historické části Smíchova s výhledem na residenční čtvrť Strahov, 15 min chůze od historického centra města - Malá Strana.

Praha Apartmány v historické budově v Praze :
Nově otevřené apartmány v budově z počátku minulého století komplexu Holečkova Apartments. Jedná se o tři DeLuxe Apartmány s terasou a dva Apartmány 1+1. Z teras je krásný výhled na Prahu, do zeleně kopce Mrázovka a na Bertramku.

Apartmány Holečkova ubytování v Praze 5 Smíchov služby :
Mezi služby zahrnuté v ceně patří vysokorychlostní internet, WIFI, plně vybavená kuchyně, satelit, DVD, radio, úklid 1 týdně, trezor, recepce a prádelna.

Smíchov ubytování Praha 5 Apartmány další služby :
Parkování v garážích, uskladnění osobních věcí, praní osobního prádla a snídaně. K dispozici dětská postýlka a židlička, fén, zapůjčení mobilního telefonu, nákup potravin, zajistí Vám také transfery.

Holečkova ubytování apartmá v Praze turistika v okolí :
K pamětihodnostem Smíchova patří Vila manželů Duškových Bertramka, kde na konci 18. století pobýval Wolfgang Amadeus Mozart, dále park Sacré Coeur, kostelík sv. Michala převezený z Podkarpatské Rusi, Malostranský hřbitov a Nádraží Smíchov. Za kulturou můžete vyrazit do národního domu, muzic klubu Futurum, kina Village cinemas nebo Pallace Cinemas Nový Smíchov a do Švandova divadla.
Apartmány Praha 5 Holečkova Apartments - K hotelu přísluší parkovištěApartmány Praha 5 Holečkova Apartments -  je k dispozici připojení na internetApartmány Praha 5 Holečkova Apartments -  je k dispozici letní terasaApartmány Praha 5 Holečkova Apartments - disponuje kavárnouApartmány Praha 5 Holečkova Apartments - přijímá kreditní karty VISAApartmány Praha 5 Holečkova Apartments - přijímá kreditní karty American ExpressApartmány Praha 5 Holečkova Apartments - přijímá kreditní karty JCBApartmány Praha 5 Holečkova Apartments - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalApartmány Praha 5 Holečkova Apartments - tenis -poblíž hoteluApartmány Praha 5 Holečkova Apartments - Televize umožňuje příjem satelitních programůApartmány Praha 5 Holečkova Apartments - Pokoje jsou vybaveny televizoremApartmány Praha 5 Holečkova Apartments - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Praha 5 Holečkova Apartments - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou